Ana Sayfa Künye

Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee : Murat Kılıçarslan

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief : Murat Kılıçarslan

Haber Müdürü / News Director: Önder Tatlıses

Gеnеl Kооrdinаtör Fatma Elif Kılıçarslan

Haber Müdürü / News Director: Hakan Gerz

Editörler / Editors : Erhan Ali Kaçar-Cengiz Kılıçarslan

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult: Banu Özen

Reklam / Advertise: Google Partner

İletişim ve Adres Bilgileri / Contact and Address Information : İstanbul – Büyükçekmece

mail: info@tanitimhaber.com

Tel 905438321063

tanitimhaber.com Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır.

Haber sayfamız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. tanitimhaber.com’da yayınlanan diğer haberler ve makaleler ise, kaynak gösterilmek ve tanitimhaber.com’in ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. tanitimhaber.com’de yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur.

Haber Politikamız

Sitemiz yayınlamış olduğu ve yayınlamaya devam ettiği haberlerde konu alan olaylara ve kişilere yorum yapmadan tarafsız ve sadece meydana gelen olayları okuyucularına bildirmektedir. Hiç bir olayı göz ardı etmeden her ne olduysa açıklayıp okuyucularına sunmayı hedefler, sitemiz tanitimhaber.com’da yayınlanan içerikler Türkiye Cumhuriyeti yasalarına %100 uygun olarak yayınlanmaktadır,.

Yasal Bildirimler İçin

tanitimhaber.com adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, info@tanitimhaber.com mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız Av. **** ***** tarafından incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.